Aby se vám snadno nakupovalo, používáme na webu k personalizaci a analýze návštěvnosti cookies. Více informací

Odmítnout vše můžete zde.

Poradíme vám s výběrem

583 224 748 777 860 325 (Po - Pá: 7 - 16:00 hod) info@styldekor.cz

 

 

              

 

----------------------------

Tvoříme s láskou

Navrhujeme a vyrábíme produkty z přírodních materiálů jako je dřevo nebo dýha. Šijeme různé dekorační doplňky z látek.


prohlédnout výrobky

----------------------------

Velkoobchod

Už jen málo stačí k tomu, abychom spolu navázali spolupráci. Nabídněte svým zákazníkům krásné doplňky a dekorace.

Staňte se naším vekloobchodním partnerem.


zaregistrovat se


Chráněná dílna
Chráněná dílna

Chráněná dílna

Co je chráněná dílna?

Chráněná dílna byla obecným názvem pro dílnu určenou pro práci lidí se zdravotním postižením. Ty to chráněné dílny se zabývaly různými činnostmi, nejčastěji však výrobou různých předmětů, které pak prodávaly a vydělávaly si tak na svoji činnost.

V roce 2012 byl institut chráněná dílna nahrazen institutem chráněného pracovního místa. Chráněné pracovní místo zřizuje zaměstnavatel pro osobu se zdravotním postižením na základě písemné dohody s Úřadem práce.

 

Chráněná dílna

Proč chráněná dílna?

Když nás okolnosti na trhu začali nutit vymýšlet nové věci, začali jsme cítit, že překupovat zboží není to, co nás motivuje. Chtěli jsme zkusit vlastní výrobu. Nápadů a zkušeností jsme měli dost, ale jak začít?

Obrátili jsme se na své známé, kteří provozují chráněnou dílnu už pár let. Po několika schůzkách jsem začal přemýšlet, že toto řešení je vhodné pro náš další směr.

Po vyřízení nutných formalit, zajištění prostor pro výrobu, vymyšlení výrobního programu a sestavení týmu lidí jsme v roce 2014 konečně začali.

Chráněná dílna

Začátky nebyly jednoduché

Nebylo to nic jednoduchého, ale přesto se nám to podařilo. Momentálně zaměstnáváme přibližně 12 lidí, vyrábíme cca 10 vlastních druhů výrobků a veškerou produkci prodáváme přes naše rozvozová auta a e-shop.

Jedná se převážně o výrobky z přírodních materiálů - dřevo ,dýha. Vyrábíme např. dřevěné krabičky pro dárkové balení,  truhlíky na sázení bylinek a různé obaly na květiny. Šijeme z látek a jutové tkaniny pytlíky na bylinky, štoly, prostírání na stoly a různé dekorativní věci.

Vytváříme na požádáni různé dekorace k danému ročnímu období. Vše je to o práci s lidmi, kteří chtějí tvořit, pracovat a zažít pocit, že se dají vymyslet hezké výrobky.

Chráněná dílna

Podpořte nás, pokud si myslíte, že děláme správnou věc.
Prohlédněte si naše výrobky a řekněte o naší práci i svým známým. Děkujeme.